Servisurile auto DAAC-Hermes funcționează într-un mod special, la programare ©

/ Vizionări: 36

Автосервисы компании DAAC-Hermes, работают в специальном режиме, по предварительной записи ©

Service-urile auto DAAC-Hermes funcționează într-un regim special cu programarea în prealabil a intervențiilor necesare.

Personalul este instruit pentru a respecta toate măsurile de siguranţă în legătură cu situaţia epidemiologică din ţară.

Telefoane și e-mail pentru programare:

Service auto Volvo: 022 022 888 sau 078300005, e-mail: Volvoservice@daac-hermes.md

Service auto Jaguar: 022 023 333 sau 079000414, e-mail: jaguarservice@daac-hermes.md

Service auto Land Rover: 022 023 333 sau 079000414, e-mail: Maxim.Corovin@daac-hermes.md

Service auto Mazda: 022 509 410 sau 078300025, e-mail: Sergiu.Neamtu@daac-hermes.md

Service auto Skoda: 022 406 250 sau 079770947, e-mail: Cornel.Romanciuc@daac-hermes.md

Service auto Dacia: 022 205 805 sau 078888101, e-mail: Valentin.Crivoi@daac-hermes.md

Service auto Renault: 022 205 805 sau 078888101, e-mail: renaultservice@daac-hermes.md

Service auto Nissan: 022 205 824 sau 078888101, e-mail: Valentin.Crivoi@daac-hermes.md

Service auto Ford: 022 205 876 sau 078300339, e-mail: Nicolai.Nancovschi@daac-hermes.md

Service auto Suzuki: 022 205 875 sau 079300125, e-mail: Dmitri.Cioclea@daac-hermes.md

Service auto Balti: 0231 88 815 sau 078300523, e-mail: Serghei.Bulavchin@daac-hermes.md

Service auto Multibrand (Burebista): 078000005, e-mail: Stepan.Velcev@daac-hermes.md